Elege lett az USA-nak Észak-Koreából - jön a háború?
Vége a \"stratégiai türelemnek\" Észak-Koreával szemben, közölte az USA külügyminisztere és arra utalt, hogy megelőző csapást mérhetnek az országra.
Elege lett az USA-nak Észak-Koreából - jön a háború?
Vége a \"stratégiai türelemnek\" Észak-Koreával szemben, közölte az USA külügyminisztere és arra utalt, hogy megelőző csapást mérhetnek az országra.
Rakétázással indította a napot Észak-Korea - nem is akármilyennel!
A katonai forrásra hivatkozó Yonhap dél-koreai hírügynökség szerint Észak-Korea ballisztikus rakétát indított vasárnap reggel, valamivel nyolc óra előtt a Japán(Keleti)-tenger irányában, írja az MTI.
Megint erejét fitogtatta Észak-Korea
Sikerrel tesztelt Észak-Korea egy szilárd üzemanyagú rakétahajtóművet az ország vezetőjének, Kim Dzsong Unnak az irányításával - jelentette csütörtökön a KCNA állami hírügynökség.
Pusztító fegyvert fejlesztett Észak-Korea
Észak-Korea állítása szerint már rendelkezik olyan nukleáris robbanófejjel, amellyel felfegyverezheti ballisztikus rakétáit. A miniatürizált atombombát maga Kim Dzsong-un, az ország vezetője mutatta be.
\"Ezt lehet nevezni valódi nukleáris elrettentésnek\"
Kim Dzsong Un észak-koreai vezető azt állította szerdán, hogy országának sikerült ballisztikus rakétákra felszerelhető méretűre kicsinyíteni atomtölteteit.