Az oroszok megint veszélyeztették a zaporizzsjai atomerőművet
Az ukrajnai atomerőműveket működtető Enerhoatom állami vállalat jelentette, hogy az oroszok egy propagandafilm kedvéért ismét veszélyeztették az erőművet. Az esetet az oroszok újabb provokációjának tekintik - írta meg az MTI.




