Itt az új forintérme, nézze meg a képet!
Az MNB Széchenyi István születésének 225. évfordulója alkalmából 20 ezer forintos címletű ezüst emlékérmét, valamint annak 2 ezer forintos címletű színesfém változatát bocsátja ki szeptember 21-én - adta hírül a jegybank.




