BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

kiberbűnözés

12.
23.
15:05

A XXI. század legnagyobb kincsére senki sem vigyáz

Ha van egy generáció, amelyikről előbb voltak fent fotók a Facebookon, mint hogy járni tudott, mert teljesen a közösségi médiával együtt nőtt fel, akkor adná magát, hogy jobban is bánik a technológiával, mint az idősebb korosztályok. Viszont meglepő, hogy abban a korban, amikor az adatok a cégeknek értékesebbek, mint az emberek és mindenki ezeket próbálja megszerezni, csak a Z-generáció harmada érzi úgy, hogy mindent megtesz az adatai védelméért. Attól jobban félnek, hogy a közösségi médiában megosztottak miatt nem kapnak majd állást - derül ki a Dell friss kutatásából.

Szerző(k):
Szabó Dániel