Milliárdok maradtak a magyar pénztárcákban - az idő pedig fogy
Összesen több mint 150 milliárd forint értékű régi bankjegy nem érkezett vissza a jegybankba. Akinél még van, az a postákon, a bankokban próbálkozhat a következő 1-3 évben, utána már csak az MNB-nél lehet cserélni.




