Letartóztatásban marad a férfi, aki társaival hamis húszezresekkel fizetett
A Komárom-Esztergom Megyei Főügyészség pénzhamisítás bűntette miatt folyamatban lévő ügyben indítványozta annak a férfinak a letartóztatása meghosszabbítását, aki társaival 2021 júniusában és júliusában több magyarországi boltban húszezer forintos hamis bankjeggyel fizetett.




