BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

ker?kp?r

10.
08.
14:03

Húszmilliárd forint juthat bicikliutak fejlesztésére

Húszmilliárd forintot fordít az elkövetkező években kerékpárutak építésére és a meglévők felújítására a kormány - mondta Völner Pál, a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium infrastruktúráért felelős államtitkára a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Füzéren, a Füzért és Felső Mislét (Vysná Misla) összekötő kerékpár-útvonal indító kilométerkövének felavatásán szombaton.

Szerző(k):
Economx