Kilépett egy képviselő a DK parlamenti frakciójából
Kilépett a Demokratikus Koalíció (DK) parlamenti képviselőcsoportjából Székely Sándor - szúrta ki a parlament honlapjáról a 24.hu. A kilépés még a karácsony előtti utolsó munkanapon, december 21-én történt, másnaptól független képviselőként folytatja a munkát Székely.




