BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

képviselő

03.
19.
11:57

Orbán Viktor amerikai képviselőkkel tárgyalt

A kétoldalú biztonságpolitikai és gazdasági együttműködés aktuális kérdéseiről, illetve Magyarország és a közép-európai térség energiaellátásáról is tárgyalt kedden Orbán Viktor miniszterelnök az Egyesült Államok kongresszusának Budapestre látogató, négy szenátorból és két kongresszusi képviselőből álló kétpárti delegációjával - tájékoztatta az MTI-t Havasi Bertalan, a Miniszterelnöki Sajtóirodát vezető helyettes államtitkár.

Szerző(k):
Dzindzisz Sztefan