Béremelésnek örülhetnek a horvát köztisztviselők és közszolgák
Három ciklusban, hat százalékkal emeli a horvát kormány jövőre az állami tisztviselők és közalkalmazottak bérét - közölte Andrej Plenkovic horvát kormányfő szerdán a parlamentben az MTI szerint.




