Újabb politikust ültetnek be az Alkotmánybíróságba
Újabb Fidesz-KDNP jelöltekkel bővül jövőre az Alkotmánybíróság, s ezzel teljes lesz a kormánypártok által a kormányváltás óta delegált tagok többsége a testületben - írta az Origo. A politikus Salamon László már februárban alkotmánybíró lehet.




