Településeket zártak el az áradások Borsod-Abaúj-Zemplén megyében
A Hernád és a Sajó áradása továbbra is gondot okoz Borsod-Abaúj-Zemplén megyében: a víz településeket zár el, utakat áraszt el - írja az MTI. A Halmaj és Hernádkércs közötti útszakaszt meg tudták nyitni vasárnap délelőtt.




