BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

karácsony_gergely

11.
12.
16:18

Karácsony térdre kényszerítheti a kukaholdingot

A 24.hu információja szerint Karácsony Gergely főpolgármester a november 6-i kormányülésen jelezte Orbán Viktor miniszterelnöknek, hogy botrányos a hulladékgazdálkodás finanszírozása a Nemzeti Hulladékgazdálkodási Koordináló és Vagyonkezelési Zrt. miatt, ezért felvetette a főváros kiléptetését a szemétdíj központosított beszedési rendszeréből. Amennyiben az Orbán-kormány rábólint Karácsony kérésére, véget érhet a gigantikus pénzeket elnyelő központosítási kísérlet.

Szerző(k):
K. Gergely Kiss