Két helyszín verseng a szuperkórházért - Karácsony az Etelére tenné
Az Etele tér környéke jobb lenne az új fővárosi centrumkórház számára, mint a Dobogó városrész, egyelőre mindkét helyszínt vizsgálják - mondta Karácsony Gergely főpolgármester a Világgazdaságnak.




