Orbán: az EU-tagság fontos
Erős kormány egyenlő győztes országgal - hangoztatta Orbán Viktor kormányfő, a Fidesz elnöke hétfőn Baján tartott választási nagygyűlésén.
Orbán: az EU-tagság fontos
Erős kormány egyenlő győztes országgal - hangoztatta Orbán Viktor kormányfő, a Fidesz elnöke hétfőn Baján tartott választási nagygyűlésén.
Tovább sugározza a kormányreklámot a TV2
Hiába tiltotta be a Kúria, a hétvégén újra látni lehetett a kormány rezsicsökkentős propagandahirdetését a TV2-n és az ATV-n. A videóból kivágták a \"Magyarország jobban teljesít\" szlogent, ezzel a TV2 szerint megfelelnek a Kúria határozatának - írja az Index.
300 milliót kapnak a nemzetiségi önkormányzatok a kampányra
Kampánycélokra 298,5 millió forintot kapnak az április 6-ai országgyűlési választásra listát állító nemzetiségi önkormányzatok a központi költségvetésből a Nemzeti Választási Bizottság (NVB) keddi határozata alapján.
Meglepő dolgokra költ milliárdokat a kormány - íme, a friss lista
A kormány február utolsó napján újabb 3,5 milliárd forintot költött el a költségvetési tartalékból, így két hónap alatt 16,6 milliárd forintnyi előre nem várt kiadás dőlt ki a szekrényből, ami rámutat a költségvetési tervezés hiányosságaira. A kormány ennek ellenére kényelmes helyzetben van, hisz az év hátralevő tíz hónapjában még 96,4 milliárdost fordíthat az előre nem látható kiadásokra.
A magyar pártokon már csak Strasbourg segíthet?
Strasbourgi mintakérelmet készítettek pártoknak civil szervezetek, hogy azok a politikai hirdetések elfogadhatatlan korlátozása miatt a strasbourgi Emberi Jogok Európai Bíróságához fordulhassanak.