Ennyi volt, innentől csak ezek az emberek használhatják a Facebookot
Megszületett a jogszabály Ausztráliában, miszerint jövőre már csak a 16 éven felüliek használhatják a közösségi médiát.
Ennyi volt, innentől csak ezek az emberek használhatják a Facebookot
Megszületett a jogszabály Ausztráliában, miszerint jövőre már csak a 16 éven felüliek használhatják a közösségi médiát.
Durva adóemeléssel szembesülhetnek jövőre a dohányosok
Jelentősen emelkedik a dohánytermékek jövedéki adója jövőre a parlament által kedden elfogadott törvény alapján.
Csökkentené a vállalkozók terheit a Kamara
Ennek több köre lesz, a területi kamarákat, a vállalkozói és szakmai érdekképviseleteket is bevonják. Szakáganként, a teljes vállalkozói közösséget érintő végleges javaslatcsomagokat szeretnének elkészíteni, ezt követően lehet ezeket jogszabályi formába önteni a kormányzati szervekkel együttműködve.
Változnak a palackvisszaváltási jogszabályok, akár még jól is járhatunk vele
A tervezetet társadalmi egyeztetésre bocsátotta az Energiaügyi Minisztérium.
Reménykedhetnek a nyugdíjasok, 3,2 helyett 4,1 százalékos emelés is lehet
A Varga Mihály pénzügyminiszter által benyújtott adótörvény-tervezet tartalmazza azt az újdonságot, hogy 2025-től minden évben inflációkövető adóemelés lenne a szeszes italok, a dohánytermékek és az energiatermékek, az üzemanyagok tételes jövedéki adójánál, a gépjárműadónál, valamint a regisztrációs adónál is. A Nyugdíjas Parlament elnöke, Karácsony Mihály szerint ezt lehetne alkalmazni a nyugdíjemelésre is.