Perel az Európai Bizottság, szabálysértőnek tartja Lengyelországot
Beperelte Lengyelországot az Európai Unió 2023. február 15-én az EU legfelsőbb bíróságán, mondván, hogy a lengyel alkotmánybíróság és annak intézkedései megsértették az uniós jogot – közölte az Európai Bizottság.




