Elektronikus jegyrendszer: Tarlós István újabb magyarázattal állt elő
Tarlós István főpolgármester szerint 2020 körül várható a budapesti elektronikus jegyrendszer bevezetése.
Elektronikus jegyrendszer: Tarlós István újabb magyarázattal állt elő
Tarlós István főpolgármester szerint 2020 körül várható a budapesti elektronikus jegyrendszer bevezetése.
Nem engedik el a budapesti e-jegyet
A sajtóban megjelent híresztelésekkel ellentétben a fővárosi elektronikus jegyrendszer projektje az Európai Újjáépítési és Fejlesztési Bank (EBRD) hitelszerződéses feltételei szerint tovább folytatódik, s az eddig kifizetett összegek alapján elvégzett fejlesztési elemek felhasználhatók a projekt továbbfejlesztése során - közölte a Főpolgármesteri Hivatal pénteken az MTI-vel.
Tovább csúszhat az elektronikus jegyrendszer
Felmondta a szerződést az elektronikus jegyrendszert szállító céggel a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) - írja az Azonnali.hu.
Lecsapott a MÁV a bliccelőkre
Mérséklődik a vonatokon a nem fizető utasok száma: míg 2016-ban 45 ezer, 2017-ben 36 ezer, idén október végéig már csak 27 ezer menetjegy nélkül utazót szűrtek ki a jegyvizsgálatok során.
Vége a jó világnak - a BKK kiterjeszti a beléptető kapukat
Engedélyt kapott a Budapesti Közlekedési Központ Zrt. (BKK) beléptető kapuk telepítésére a 4-es metró több állomásán. Az elektronikus jegyrendszer bevezetésének hivatalosan még nincs céldátuma.