Az AstraZeneca hagyományt teremtene a Négy Nemzet Jégkorongtornából
A teljes támogatási összeget, az AstraZeneca Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.-től (AZK) kapott hétmillió forintot az e hét második felében megrendezendő, négy nemzeti válogatott részvételével zajló jégkorongtorna költségeire fordítja a Magyar Jégkorongszövetség - mondta lapunknak Kovács Zoltán szövetségi főtitkár. A gyógyszergyártó tervei szerint az eseménnyel hagyományt szeretnének teremteni, így évente megrendeznék az összecsapásokat.
