Még két hétig élnek a távmunkavégzés rendkívüli szabályai
A kormány a biztonságosabb munkavégzés és a munkahelyi egészségügyi kockázatok csökkentése érdekében meghosszabbítja a távmunka szabályainak veszélyhelyzeti alkalmazását is - írja az Innovációs és Technológiai Minisztérium (IMT) vasárnapi közleményében.




