Minden nyolcadik magyar háztartásban már legalább ezerrel hasít a net
Statisztikailag már toronymagasan elsők vagyunk Európában a szupergyors internet használatában. Az 5G pepentrációban is jól állunk - írta meg az MTI az EU digitális fejlettségi jelentésére hivatkozva.




