BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

IT

02.
06.
20:10

Digitalizáció: ettől tartanak a legtöbben

Az európaiak általánosságban kevésbé optimisták a digitalizációt és a jövő technológiáit illetően, mint az Ázsiában élők - derül ki egy, a Vodafone Institute megbízásából készített reprezentatív felmérésből. A megkérdezettek szerint az új technológiákban rejlő legnagyobb veszélyt a kibertámadások jelentik, illetve attól tartanak leginkább, hogy a gépek átveszik az uralmat az emberek felett.

Szerző(k):
Szabó Zsuzsanna