Digitalizáció: ettől tartanak a legtöbben
Az európaiak általánosságban kevésbé optimisták a digitalizációt és a jövő technológiáit illetően, mint az Ázsiában élők - derül ki egy, a Vodafone Institute megbízásából készített reprezentatív felmérésből. A megkérdezettek szerint az új technológiákban rejlő legnagyobb veszélyt a kibertámadások jelentik, illetve attól tartanak leginkább, hogy a gépek átveszik az uralmat az emberek felett.




