Rendeletben módosították a tanárok kirúgásának szabályait
A kormányrendeletben a háború vészhelyzetre hivatkozva azt írják: a munkáltatónak ezentúl nem 15 napja lesz kirúgni azt a pedagógust, aki szerinte kötelezettségét szándékosan vagy jelentős mértékben megszegi, hanem sokkal több, akár tanév végéig is várhat.



