Új javaslatokkal álltak elő a pedagógusok - Ma délután tárgyalnak a státusztörvényről a Belügyminisztériumban
Ma délután 16 órára hívták a pedagógus szakszervezetek képviselőit a Belügyminisztériumba egy újabb tárgyalásra a sokat vitatott bosszútörvényként is elhíresült státusztörvény miatt. A képviselők 18 órán keresztül vitatkoztak a parlamentben, de nem közeledtek az álláspontok. Gulyás Gergely szerint július 7-ig el fogják fogadni a törvényt.




