Új dobással állt elő a Magyar Telekom - sokan örülni fognak!
Külföldi mintára megvalósította Magyarországon is a Telekom, hogy az előfizetéses ügyfeleik akár évente a legújabb okostelefonra válthatnak, ha erre van igényük - hívja fel a figyelmet a 24.hu.




