Az Apple lerázná magáról, hogy csak egy "iPhone-gyártó"
Részvényárfolyam-emelkedéssel nyugtázták a tőzsdék az Apple piaci várakozásokat meghaladó negyedéves eredményét és üzletpolitikai súlypontjának az iPhone értékesítésekről a termékeihez kötődő online szolgáltatásokra való áthelyezésére tett szándékát - írja az MTI.



