4-5 év múlva termelhet a magyar BMW-gyár
A debreceni BMW-gyár 2023-2024 körül kezdheti meg egy egyelőre még nem ismert autótípus termelését - mondta Póser Zoltán, az EDC Debrecen Város- és Gazdaságfejlesztési Központ ügyvezetője a Portfolio kelet-magyarországi gazdasági fórumon.




