BUX 139324.09 0,02 %
OTP 45140 -0,35 %
header

internet

09.
23.
17:37

Felszólítást kapott a Magyar Telekom - fellebbeznek

A Magyar Telekom fellebbezett a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) határozata ellen, amelyben a hatóság arra kötelezte a szolgáltatót, hogy a díjcsomagokra csak a nyílt internet-hozzáférésről szóló európai uniós (TSM-rendelet) előírásoknak megfelelően alkalmazza a forgalomszabályozást, és tegye lehetővé, hogy előfizetői a SIM-kártyát az általuk szabadon választott végberendezésbe helyezhessék - közölte a Magyar Telekom az NMHH hétfőn kiadott közleményére reagálva.

Szerző(k):
Szász Péter
09.
17.
12:47

Gyökeres változás előtt a Wi-fi

A Wi-Fi 6 szabványt ugyan már tavaly októberben bejegyezték, de az első hipergyors rádiós eszközöket még csak most dobják piacra. A fejlesztett technológia több eszköz jobb kiszolgálására is alkalmas, és nemcsak az olyan hétköznapi készülékek, mint a tabletek és okostelefonok kezelését könnyíti meg, hanem az IoT termékek (okos háztartási felszerelések) terjedésében is nagy ugrást indíthatnak el.

Szerző(k):
Szabó Dániel