Influenza: péntektől több intézményben látogatási tilalom lesz
Egyre több az influenzaszerű megbetegedés az országban, a figyelőszolgálat jelentése alapján végzett becslés szerint az országban január 13. és 19. között 12 370, az előző hetinél 29,9 százalékkal több beteg fordult orvoshoz influenzaszerű tünetekkel - írja az MTI a Nemzeti Népegészségügyi Központ szerdai jelentése nyomán.



