Koronavírus: a tisztifőorvos a Vuhanból hazahozott magyarokról beszélt
Egészségesnek érzik magukat a kínai Vuhanból hazatért magyarok, de a biztonság kedvéért fenntartják a rájuk vonatkozó kéthetes karantént - közölte az országos tisztifőorvos hétfőn az M1 csatornán az MTI szerint.




