Újra zuhan a Mol - mikor érdemes megvenni?
Egy reggeli emelkedési kísérlet után újra 20 000 forintra zuhant a Mol árfolyama a Budapesti Értéktőzsdén.
Újra zuhan a Mol - mikor érdemes megvenni?
Egy reggeli emelkedési kísérlet után újra 20 000 forintra zuhant a Mol árfolyama a Budapesti Értéktőzsdén.
Orbán is megszólalt a Mol-ügyben!
A magyar állam határozott tulajdonosi álláspontja az, hogy a Mol és az INA közötti szerződés semmilyen módosításához nem járul hozzá - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök kedden Strasbourgban, sajtótájékoztatón. Korábban egy horvát lap arról írt, hogy a horvát kormány akár fel is mondhatja a Mol-INA-szerződést.
Nem kapott hivatalos értesítést a Mol a kiadatásról
Sem a Mol, sem Hernádi Zsolt, az olajipari társaság elnök-vezérigazgatója nem kapott hivatalos értesítést arról, hogy Horvátország jogsegély keretében hivatalosan is kérte Hernádi Zsolt előzetes kiadatását - mondta Pánczél Andrea, a Mol kommunikációs vezetője az MTI-nek.
Gyanúsítottként hallgatnák meg a Mol-vezért Horvátországban?
Horvátország jogsegély keretében hivatalosan is kérte Hernádi Zsolt, a Mol Nyrt. elnök-vezérigazgatója előzetes kiadatását - írta keddi számában a Népszabadság.
A Mol visszautasítja a horvátországi vesztegetési vádakat
A Mol határozottan visszautasítja a horvátországi INA privatizációjával összefüggésben Hernádi Zsolt vezérigazgatót ért vesztegetési gyanúsításokat, és találgatásnak minősíti az ezzel kapcsolatban megjelent sajtóhíreket.