Rendkívüli ülést hívtak össze az INA-nál
Az INA igazgatóságának három horvát tagja rendkívüli ülés összehívását kérte mellőzésük és a kőolajszármazékok eladásának visszaesése miatt - jelentette a horvát közszolgálati televízió (HRT). Az ülést kedden 15 órára hívták össze.



