Hernádi az alkotmánybírósághoz fordult
Keresetet nyújtott be a horvát alkotmánybíróságra a zágrábi megyei bíróság ellen Hernádi Zsolt, a Mol Nyrt. vezére - írta a Magyar Nemzet.
Hernádi az alkotmánybírósághoz fordult
Keresetet nyújtott be a horvát alkotmánybíróságra a zágrábi megyei bíróság ellen Hernádi Zsolt, a Mol Nyrt. vezére - írta a Magyar Nemzet.
Növelné az INA kitermelését a Mol
A Mol növelné horvát leányvállalata, az INA kitermelését, sürgeti viszont az ehhez szükséges engedélyek kiadását. A horvát kormánnyal folytatott csütörtöki megbeszélés után a magyar olajvállalat kész a tárgyalások gyorsított ütemű folytatására - nyilatkozta Molnár József, a Mol-csoport vezérigazgatója a tárgyalás után Zágrábban újságírók előtt.
Döntőbírósághoz fordul a horvát kormány az INA miatt
Zágrábi lapértesülés szerint a horvát kormány január végéig nemzetközi döntőbírósághoz fordul a Mol-INA-ügyben, a két olajcég nem kommentálta az értesülést. A Mol már tavaly novemberben nemzetközi választottbírósági eljárást kezdeményezett a horvát kormány ellen.
\"Kelet-európai módszereket vetettek be a Mol ellen\"
A Molnál két éve hiányzik a \"növekedési sztori\", az a legfontosabb, hogy ezt visszakapják - nyilatkozta Mosonyi György, a Mol felügyelőbizottságának elnöke a Forbes magyar kiadásának januári számában.
Januárban folytatódnak a Mol-INA tárgyalások
Január közepén folytatódnak az INA horvát olajipari vállalattal kapcsolatos tárgyalások a horvát kormány és a Mol között - jelentette be Ivan Vrdoljak horvát gazdasági miniszter, a horvát tárgyalócsoport vezetője hétfőn a zágrábi közszolgálati rádióban.