A Mol-INA vitáról ír az FT
Újabb vita alakult ki a horvát kormány és a Mol között. Zágráb szerint a magyar olajtársaság félrevezeti a nyilvánosságot az INA irányításával kapcsolatos legutóbbi tárgyalásukról kiadott közleményével.
A Mol-INA vitáról ír az FT
Újabb vita alakult ki a horvát kormány és a Mol között. Zágráb szerint a magyar olajtársaság félrevezeti a nyilvánosságot az INA irányításával kapcsolatos legutóbbi tárgyalásukról kiadott közleményével.
Mol: eredménytelenek a tárgyalások az INA-ról
A Mol szerint nem sikerült előrehaladást elérni a horvát kormánnyal folytatott pénteki tárgyalásokon az INA horvát energiaügyi csoport jövőjéről.
Folytatódnak a Mol-INA tárgyalások
Megkezdődött a horvát kormány és a Mol képviselői között pénteken az ötödik tárgyalási forduló, amelyen a Mol az INA vállalatirányításáról szóló elképzelésekről is véleményt vár a horvát kormánytól.
Zágráb visszavásárolná a Moltól az INA-részvényeket
A horvát kormány gazdasági minisztere a legjobb megoldásnak azt tartaná, ha a horvát állam visszavásárolná a Mol INA-részesedését. A Mol a miniszter szavaira reagálva jelezte, lépéseivel egy célt kíván szolgálni: azt, hogy az INA piaci alapokon működő cég maradjon.
A horvátok ajánlatot tesznek a Molnak
A horvát gazdasági miniszter bejelentette, hogy a Mollal július 25-én folytatódnak a tárgyalások az INA olajvállalat ügyében. A legfőbb téma a vállalat vezetési módjának megváltoztatása és a részvényesi megállapodás lehet.