Újraindítja egyik finomítóját az INA
Az INA elindítja termelését a sziszeki finomítóban, amit januárban állítottak le.
Újraindítja egyik finomítóját az INA
Az INA elindítja termelését a sziszeki finomítóban, amit januárban állítottak le.
Áldott Zoltán marad az INA igazgatóságának elnöke
Az INA horvát olajipari vállalat kedden megtartott ellenőrző bizottsági ülésén újra Áldott Zoltán nevezte ki a vállalat igazgatóságának élére, továbbá Nika Dalicsot, Horváth Gábort, Davor Mayert és Ratatics Pétert az igazgatóság tagjainak. A kinevezések 2015. április 1-jétől 2016. március 31-ig érvényesek - közölte az INA az MTI-vel.
A horvát kormány és a Mol újrakezdi a tárgyalásokat
A horvát kormány és a Mol Nyrt. nemzetközi közvetítő segítségével március végén újraindítja a tárgyalásokat az INA horvát olajipari vállalat jövőjéről - közölte Ivan Vrdoljak horvát gazdasági miniszter kedden.
Ismét megvonta Zágráb az INA koncessziós jogát a Drávánál
A horvát gazdasági minisztérium ismét megvonta az INA-tól a szénhidrogénkutatási-engedélyt a Dráva-koncesszió ügyében, annak ellenére, hogy a közigazgatási bíróság idén januárban megsemmisítette a minisztérium 2011-ben hozott koncessziókat megvonó döntését - állt az INA közleményében, amelyet kedden juttatott el az MTI-hez.
Ismét felkerült Hernádi neve az Interpol listájára
Hernádi Zsolt neve kedden ismét látható volt az Interpol internetes körözési listáján.