Magyarországon járt az IMF küldöttsége
A kormány és a Nemzetközi Valutaalap (IMF) közti júliusi találkozó nem a szokványos évenkénti megbeszélés része volt, erre csak 2022 végén kerül sor, nyáron az IMF „gazdasági fejleményekről” beszélgetett a magyar hatóságokkal – közölte az IMF a Szabad Európával. A Pénzügyminisztérium is elismerte, hogy „szakértői egyeztetések zajlottak” az IMF-fel.




