Ellepték a külföldiek Magyarországot és el sem akartak menni
A KSH friss jelentése szerint 2025 februárjában az előző év azonos időszakával összehasonlítva 14 százalékkal több külföldi vendég jött Magyarországra, nőtt a vendégéjszakák száma is, ott egy közel 4 százalékos emelkedést mért a statisztikai hivatal. Jellmezően több napra jöttek a külföldi turisták, közel 60 milliárdos bruttó árbevételt hozott a növekedés a turisztikai szálláshelyeknek.




