BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
header

hús

05.
17.
09:26

Romlott húsok kerülhettek óvodákba is

Borzasztó körülményeket talált a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) egy húsüzemben, amelynek a tevékenységét felfüggesztette, egy másik, de ugyanebbe az érdekeltségi körbe tartozó raktárban pedig mintegy 10 tonna jelöletlen, lejárt fogyaszthatósági vagy minőség megőrzési idejű tételt találtak. Utóbbi vállalkozás többek között idősek otthonába, éttermekbe, kis üzletekbe és óvodákba is szállított.

Szerző(k):
Economx