BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,0 %
header

hulladék

12.
19.
17:22

Ebben is lemaradt Magyarország - kötelező lesz szelektíven gyűjteni a hulladékot

Differenciált díjazást vezetne be az Országos Hulladékgazdálkodási Ügynökség a közszolgáltatók által a lakosságtól begyűjtött szelektált hulladék után annak érdekében, hogy – az ettől az évtől javuló eredmények ellenére – tovább növekedjen a nemzetközi összehasonlításban ma még rossznak számító hazai gyűjtési és hasznosítási arány.

Szerző(k):
Major András