Újabb veszélyjelzést adtak ki szombatra
A hőség miatt szombatra is csaknem az egész országra elsőfokú figyelmeztetést adott ki a meteorológiai szolgálat.
Újabb veszélyjelzést adtak ki szombatra
A hőség miatt szombatra is csaknem az egész országra elsőfokú figyelmeztetést adott ki a meteorológiai szolgálat.
Már hajnalban rekordot döntött a hőség - itt az újabb figyelmeztetés
Szombat hajnalban is megdőlt egy napi melegrekord, a fővárosban 25 Celsius-foknál is melegebb volt - közölte az -Országos Meteorológiai Szolgálat.
Iszonyatosan meleg lesz holnap!
A tartós hőség miatt már csaknem az egész országra narancssárga, vagyis másodfokú figyelmeztetést adott ki szombatra a meteorológiai szolgálat.
Megdőlt a fővárosi napi melegrekord
Megdőlt a fővárosi napi melegrekord pénteken, Budapesten 35,7 fokot mértek - közölte az Országos Meteorológiai Szolgálat munkatársa az MTI-vel.
Öt megyére másodfokú figyelmeztetést adott ki péntekre a meteorológiai szolgálat
A tartós hőség miatt péntekre öt megyére másodfokú, tizenegy megyére és a fővárosra elsőfokú figyelmeztetést adott ki a meteorológiai szolgálat. Az MTI-hez csütörtökön eljuttatott előrejelzésben külön felhívták a figyelmet az extrém UV-B sugárzás veszélyére is.