Nagyon jól járnak a Horvátországba utazók
Küszöbön áll a döntés Horvátország belépéséről a schengeni övezetbe, ami már idén megkönnyítheti a magyar turisták átjutását is a szomszédos országba.
Nagyon jól járnak a Horvátországba utazók
Küszöbön áll a döntés Horvátország belépéséről a schengeni övezetbe, ami már idén megkönnyítheti a magyar turisták átjutását is a szomszédos országba.
Egyre többen utaznak a magyarok kedvenc nyaralóhelyére
Az első nyolc hónapban 5 százalékkal nőtt a turisták és 2 százalékkal a vendégéjszakák száma Horvátországban a tavalyi év ugyanezen időszakához képest - írta a Poslovni Dnevnik című gazdasági napilap kedden a turisztikai minisztérium adataira hivatkozva.
Orbán Viktor idén is Horvátországban nyaral
Orbán Viktor miniszterelnök egy horvát faluban, Brgulje-ban nyaralt szombaton - írta a Slobodna Dalmacija nevű portál, amely fotókat is közölt az árnyékban hűsölő miniszterelnökről. A cikket az Index szemlézte.
Rosszul indul az utószezon Horvátországban
Hétfőn véget ér a horvát nyár és nem csak azért mert szeptember lesz, hanem mert a hőmérséklet heves viharokkal kísérve akár 13 fokig is süllyedhet - írja a Travelo a horvát Vecernji-t idézve.
Behúzta a féket a horvát gazdaság
Az előző negyedévnél lassabban, 2,4 százalékkal nőtt a horvát bruttó hazai termék (GDP) a második negyedévben az előző év azonos időszakához viszonyítva - ismertette első gyorsbecslését a horvát statisztikai hivatal alapján az MTI.