Új hajó szállítja majd turistákat Horvátországban
Jövőre újabb két hajó szállítja a turistákat Horvátországban. Az állami tulajdonban lévő Jadrolinija komptársaság használtan vette a Görögországban épült járműveket, emellett új hajók építését is tervezik - írja a Travelo.


