BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

home_office

09.
03.
11:59

Eldőlt, ez lesz a sorsa a kiürült irodáknak

A pandémia hazaküldte a dolgozót, aki már nem vágyik vissza az irodába, és a munkáltatójának is mindegy, hogy honnan dolgozik. Az iroda viszont üresen áll, a munkásember pedig nagyobb lakásba költözne, viszont az meg drága, ráadásul kevés is van belőle. Hogy oldjuk meg ezt? Az Egyesült Államokban elkezdték átalakítani a már nem használt irodaépületeket, megoldva egyszerre a kihasználatlanság problémáját, valamint a lakhatási válságot is – legalábbis elméletben és csak a gazdagok számára.

Szerző(k):
Károly Gábor