Újrakezdi az MNB a kamatvágást kedden - Nagy Márton
Az én felfogásomban az MNB monetáris tanácsa (MT) a jövő kedden valószínűleg kamatot vág – jelentette ki Nagy Márton, az MNB pénzügyi stabilitásért és hitelösztönzésért felelős ügyvezető igazgatója a HBLF konferenciáján.




