Bajok vannak az OTP netbankjával
Technikai problémákkal küzd az OTP netbankja.
Bajok vannak az OTP netbankjával
Technikai problémákkal küzd az OTP netbankja.
Egymás után romlottak el a HÉV-szerelvények
Füst szivárgott egy HÉV-szerelvény egyik kocsijának zsámolyrészéből a III. kerületi Szentlélek téri megállóban - írja az Inforádió.
Ismét működik a Telekom hálózata
A Magyar Telekom ügyfelei délelőtt esetenként, területtől függetlenül hívásindítási problémát tapasztalhattak, a hibát elhárították - közölte a szolgáltató hétfőn.
Megint leállt a 3-as metró - erre figyeljen!
Pótlóbusz jár a 3-as metró vonalán, a Nagyvárad tér és a Deák Ferenc tér között járműhiba miatt - közölte Facebook-oldalán a BKK kedd reggel, az MTI szerint.
Káosz a postánál, hivatalos levelek tűnnek el
Felszívódott levelekről, többhetes késéssel kézbesített disznótorosról, félanalfabéta közvetített munkásokról és egyéb rémtörténetekről szólnak a postások sztorijai, aminek az ad apropót, hogy egyre több a panasz a hivatalos levelek kézbesítésével kapcsolatban.