Kiderült, mikor és hogy oltják az időseket
A legidősebbeket először február 4. és 7. között oltják majd be a koronavírus ellen - derül ki abból a kormány által a háziorvosoknak küldött levélből, ami a hvg.hu birtokába került.
Kiderült, mikor és hogy oltják az időseket
A legidősebbeket először február 4. és 7. között oltják majd be a koronavírus ellen - derül ki abból a kormány által a háziorvosoknak küldött levélből, ami a hvg.hu birtokába került.
Kásler: 96 milliárdot költenek az alapellátásban részt vevők béremelésére
Idén 96,1 milliárd forintot fordít a kormány az alapellátásban dolgozó több mint 18 ezer orvos és szakdolgozó bérének emelésére - közölte az MTI szerint Kásler Miklósaz emberi erőforrások minisztere a Facebook-oldalán.
Kérdőjelek a nyugdíjasok beoltása körül
Sem a háziorvosok, sem az érintett idős korúak nem kaptak tájékoztatást arról, milyen rendben folytatódnak tovább Magyarországon az oltások, miközben a kormány állítólag, tudja, mit akar.
Valahol gyorsan oltanak, nem csak beszélnek róla
Izraelben csaknem egymillió embert oltottak be kevesebb mint két hét alatt a koronavírus elleni vakcinával, köszönhetően a hatékonyan szervezett közösségi rendelőintézet-hálózatnak, a politikusok ösztönzésének és a lakosság együttműködésének - jelentette pénteken a The Times of Israel című angol nyelvű hírportál.
Ellentéteket szít a háziorvosok körében a kormány terve
A háziorvosok nem tudják, hogy kapják meg a béremelést, amit a kormány ígért, és hogy lesz-e különbség az alkalmazottként és vállalkozóként dolgozó háziorvosokhoz.