BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

háziorvos

05.
03.
16:26

Már két éve úgy kellene működnie a háziorvosi rendelésnek, mint a járvány előtt

Két éve nincs korlátozva a betegekkel való személyes találkozás az alapellátásban - válaszolta a Feol.hu kérdésére a Nemzeti Népegészségügyi Központ (NNK), és a biztonság kedvéért a honlapjára is kitette a válaszát közleményként. A közlemény apropója vélhetően az L. Simon László fideszes politikus, jelenleg a Magyar Nemzeti Múzeum főigazgató Facebook-posztja után kialakult kommentcunami lehetett.

Szerző(k):
Szepesi Anita