Kellemetlen meglepetés érheti a határon - kérjen igazolást háziorvosától!
Érdemes a háziorvostól igazolást kérni, ha valaki külföldre megy nyaralni és gyógyszert is visz magával - figyelmeztetett az InfoRádióban az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet (OGYÉI) főosztályvezetője.




