Igazságot szolgáltattattak a Simicskáéknak - vége a kizárásnak
A bíróság másodfokon is a Közgépnek adott igazat a Közbeszerzési Hatósággal szemben, így kiderült, nem volt jogos Simicska Lajos zászlóshajó-cégének kizárása a közbeszerzésekből 3 évre. Az ítélet értelmében mostantól újra indulhat pályázatokon a cég, bár ettől még az nem biztos, hogy sikerrel is szerepel majd.




