Este is bejelentést tett a kormány: újabb kiadáscsökkentésről döntött
A két héttel ezelőtti, 350 milliárd forintos megtakarításról szóló közlemény után szerda este újabb, ezúttal 755 milliárd forintnyi beruházás átütemezéséről adott hírt a Pénzügyminisztérium. Ez már a 2022-es költségvetésre is hatással lesz.




